Mária Španová

maria spanovaUž od malička jsem byla “divná“. Viděla jsem světýlka, která na mě mluvila a každé stéblo trávy vnímala jako bytůstku, která má svého anděla. To, že jsem se narodila v Karpatech, na východním Slovensku velmi pomáhalo. Co však nepomáhalo, byla šikana ve škole, nedostatek lásky a porozumění doma, zbytečné násilí… prostě se stali věci, které se stávat nemají a nestávali se věci, které se stávat mají. A tak jsem se pomalu ale jistě odpojila od sebe sama a začala se snažit vší silou naplnit nesmyslný obraz “normální“ holky. A celkem se mi dařilo. Měla jsem dobrou práci, ty správné kamarády, žila jsem ve třech metropolích Evropy. Mělo to ale háček, nebyla jsem šťastná, ani trochu. A tak jsem se vydala na dlouhou cestu zpět do svého srdce, trvalo to několik let, než jsem se k sobě opravdu prohrabala skrze všechny ty staré rány a pocity oběti a ublížení. A pak to zacvaklo, to, že jediným úkolem, který zde na Zemi opravdu máme je rozkvést a stát se krásnou lidskou bytostí, že jediné na čem opravdu záleží je láska, a vše, co v životě dostanu, si tvořím sama. Až pak se po všech těch malých krůčkách a schůdkách začaly dít velké zázraky. Potkala jsem svoji spřízněnou duši a budujeme spolu život, který je nás hoden. Věnujeme se tomu, co nás opravdu baví a naplňuje a snažíme se všem kolem nás ukázat, že opravdové štěstí je o rozhodnutí, ne o osudu či božím plánu. Jak říká moudrý mystik Eduard Tomáš: „Není trvalého štěstí v žádném z předmětů světa, je v nás.“

Láskyplný den vám všem přeje Mária ♥

  • Pomohu i Vám poodhalit tajemství Vaší duše, odkryji a vyčistím bloky a nežádoucí vzorce chování, díky čemu vykročíte do nového a lepšího života, který je Vás hoden.

Vykročte do nového života

Dějí se ve Vašem životě věci, které Vás trápí, a kladete si otázku "Proč JÁ"? Nebo jsou naopak věci, které Vám v životě schází, a ptáte se "Proč NE JÁ"? (Ne)gratuluji! Patříte k mnoha jiným lidem na Zemi, jenž si tyto otázky dennodenně kladou.

Existuje ale také hodně lidí, kteří žijí spokojený a krásný život plný zdraví, lásky, radosti a hojnosti, a to díky poznání své skutečné hodnoty a podstaty. Dovolte mi pomoci vám v hledání vašeho duchovního "Já", pomocí nejučinějších spirituálních metod léčby na světě:

Shiatsu • SRT • REIKI • Andělská terapie

shiatsuShiatsu

Shiatsu je tradiční japonské léčebné umění, které vzniklo sloučením poznatků tradiční čínské medicíny se západní anatomií a fyziologií. Také by jsme mohli říct že shiatsu je masáž nebo japonská doteková terapie. To vše je pravda...

Shiatsu může pomoci v širokém spektru potíží od konkrétních zranění po obecnější příznaky špatného zdraví. Shiatsu je hluboce relaxační zážitek, jehož pravidelná aplikace pomůže, aby se zabránilo nahromadění stresu v našem každodenním životě.

objednat Shiatsu

 

 

Vznik a historie Shiatsu

Tamai TampakuShiatsu ma kořeny v tradiční čínské medicíně, která je jak všichni víme tisíciletí stará. V roce 1919 pan Tamai Tampaku sloučil dovednosti starých čiňanů, ve smyslu práce na meridiánech a práce s energíí se západní anatomií a fyzilogolií. Vybral z těchto technik to co on považoval na nejlepší a vytvořil tak nový systém který nazval Shiatsu.

O rozšíření shiatsu je zasloužil hlavně pan Namikoshi, žák Tamai Tampaku, který léčil Marilyn Monroe, která se díky němu jednak uzdravila a jednak se shiatsu dostalo co pozornosti.

 

Jak Vám Shiatsu pomůže

Shiatsu pomocí protahování, tlaku nebo doteku uvádí do pohybu energii v akupunkturních drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla. Shiatsu používá širokou paletu technik - dynamické uvolňování napjatých partií, protahování, houpání, tak i klidné užití tlaku k tonizaci prázdných míst v těle. Pracuje se prsty, dlaněmi, lokty, koleny nebo chodidly. Účinky shiatsu jsou hluboce uvolňující a zároveň posilující.

Základní princip shiatsu je jednoduchý – při shiatsu terapeut pouze pomáhá masírovanému spojit se s léčivou schopností vlastního těla, a tak obnovit jeho zdraví. Tato práce ovlivňuje nejenom fyzické, ale i emocionální a mentální aspekty ošetřovaného.

masaz-shiatsu

Shiatsu podporuje tok krve a lymfy ve vašem těle, která nese kyslík do vašich orgánů a kůže. Pomáhá jim vyplavit toxiny a stimuluje imunitní systém. Shiatsu také léčí nervový systém a pomáhá vám relaxovat, také zmírňuje bolest a ztuhlost svalů a kloubů, a pamáhá vašemu tělu uvolnit napětí.

 

Kdy je Shiatsu vhodné

Vzhledem k tomu že tento přístup pracuje s celou osobou, spíše než jen zaměřením se na jednotlivé stavy, většina lidí, nemocné nebo zdravé, všech věkových kategorií od dětí až po seniory, mohou těžit ze Shiatsu. Nemusíte být nemocní aby jste měli ze Shiatsu prospěch, a ani nemusíte mít jméno či diagnózu pro váš stav.

Shiatsu jako prevence

Jako vetšina východních léčebných metod klade shiatsu důraz hlavně na prevenci. Koneckonců v číně platili lékařům jen když měli zdravé pacienty, pokud byli pacietni nemocní, znamenalo to, že si doktor nedělá svoji práci. Jakákoli nemoc, před tím než se fyzicky projeví je napsaná v našich energetických dráhách a trvá až 9 měsiců než se projeví ve fyzickém těle ( Např. Není to ze dne na den kdy stres přeroste v žaludeční vřed). Pokud energie v těle proudí harmonicky, nemůže být nemocné.

Chronické potíže

Jedná se o chronickou únavu, migrény, nespavost, menstruační bolesti, potíže s trávením , potíže s krevním tlakem, bolesti kloubů a jiné chronické potíže které zdánlivě nemají příčinu, nebo západní medicína nediagnostikuje žádná konkrétní onemocnění.

Fyzická zranění

Shiatsu se jako doplňová léčba hodí pro rehabilitaci po úrazech či cévních příhodách.

Akutní stavy

Shiatsu není technika na léčení akutních stavů , může však klientovi pomoci lépe zvládat následky léčby ( chemoterapie, ozařováni, pooperační stavy).

Psychické potíže a rozvoj osobnosti

Východní medicína učí že tělo, duch a mysl jsou jedno. Srovnáváme a ladíme tedy toky energií v těle pomáháme při psychických potížích a rozvíjíme se. Zvyšuje se kvalita energie i míra harmonie našeho těla i mysli.

Těhotenství

Shiatsu je vhodné i pro těhulky, jsou některé body i polohy které jsou kontraindikovány, to však vůbec nebrání tomu, užít si příjemného uvolnění svalů a šlach a nechat tak tělo odpočinout si a zharmonizovat se :-)

shiatsu tehotenstvi

Jak probíhá Shiatsu

Shiatsu probíhá na futonu (japonská bavlněná matrace) na zemi, přes volné oblečení. Shiatsu v žádném případě nebolí, je to hluboce uvolňující zážitek. Shiatsu trvá s povídáním a odpočinkem 70 minut.

Co potřebujete na Shiatsu

Doneste si sebou volný a pohodlný domácí oděv a ponožky. Nejlepší jsou bavlněné tepláky a tričko.

Je důležité abyste nebyli hned po jídle ani pod vlyvem drog či alkoholu.

790 Kč / masáž Shiatsuobjednat Shiatsu

 


 

spiritual responce therapy srt praha

 

SRT - Spiritual Response Therapy

SRT, neboli Spiritual Response Therapy je alternativní, psychická, duchovní metoda léčení, která využívá univerzální energii pro léčení traumat z minulých životů, ze současného života a také podvědomých bloků. SRT je velmi odlišná od většiny alternativních terapií.

U SRT jde o pečlivý proces prozkoumání podvědomé mysli a duševních záznamů k odhalení skrytých bloků na zdraví, radosti ze života a na duchovním růstu, čímž pomáhá při řešení potíží v oblasti vztahů, zaměstnání i zdravotních potíží.

objednat SRT

 

 

robert-e-detzler

Vznik a historie SRT

Autorem metody Spiritual Response Therapy  je Robert E. Detzler (* 4. července 1926 - †2. dubna 2013), bývalý reverend Unitářské církve z USA. Rozvíjením metody se začal zabývat v roce 1985, kdy začal spolupracovat s manželi Cameronovými a navázal na práci Davise Creeka a Leslie LeCron, kteří se zabývali hypnoterapií.

Z osmi základních slov v průběhu let vznikl komplexní systém tabulek, který umožňuje do hloubky prozkoumat a odstranit veškeré bloky. Robert E. Detzler napsal o metodě SRT celkem 3 knihy: „Cesta ke svobodě“, „Osvobození duše“, „Duchovní léčení“.

V roce 1991 byla založena Spritual Response Association (SRA) ve státě Washington, která byla následně uznána společností IRS jako veřejně prospěšná náboženská organizace zabývající se učením.

Do dnešního dne SRA vzdělává své učitele a konzultanty, kteří praktikují a šíří SRT v mnoha zemích světa.

 

Jak Vám SRT pomůže

Stává se Vám, že se cítíte zaseknuti, čímsi brzděni nebo omezování na Vaší životní cestě? Vzpomínáte si ještě, když jste se na svět dívali jako na kouzelné místo? Ten svět tady pořád je!

pomoc srt

Pomohu Vám najít svou dětskou bezstarostnost, která zabloudila v dnešním uspěchaném světě.

Pomohu Vám pracovat na Vašem duchovním a osobním rozvoji, který je pro Váš zdravý vývoj nesmírně důležitý.

Pomohu Vám pracovat na Vašem sebevědomí, odhalit a poznat svou skutečnou hodnotu a podstatu.

Pomohu Vám setkat se s lidmi, kteří Vás skutečně ocení, a setkat se s partnerem duše.

Pomohu Vám odhalit Vaše životní poslání, abyste dělali skutečně to, pro co jste zrozeni a netrápili se v zaměstnání, které Vás nenaplňuje, protože když člověk dělá to, co skutečně miluje, přináší to radost nejenom jemu samotnému, ale také jeho rodině a okolí.

Pomohu Vám naučit se s lehkostí překonávat životní překážky, dál růst a konečně žít naplněný a spokojený život.

Hojnost ve Vašem životě se rozproudí, jakmile si uvědomíte, že si jí skutečně zasloužíte.

 

Jaké potíže řeším pomocí SRT

U dospělých:

» nízké sebevědomí a sebehodnocení

» bloky na radosti ze života

» potíže v partnerských vztazích

» nadváha a podváha

» potřeba „zajídat“ potíže

» stavy úzkosti a paniky, deprese a fobie, nespavost

» nedostatek hojnosti a prosperity

» přivtělené duše a jiné entity

» potíže se sexualitou

» alergie a intolerance k potravinám

 

U dětí:

» ADHD a dětská agresivita

» pomoc dětem s autismem

» potíže po traumatických zážitcích (např. pomočování, zadrhávání, fobie, atd.)

» potíže s nespavostí

» potíže s příjmem potravy

» strach z odloučení od maminky

» strach z cizích lidí

a mnoho jiných potíží

lecba dospeli deti srt

Jaké jsou výhody SRT

Velkou výhodou SRT metody je její jemnost, nenáročnost a pečlivost, při které prozkoumám všechny bloky skutečně do hloubky.

SRT umožňuje bleskovou práci s diskarnáty - přivtělenými dušemi a jinými entitami - přebytečnými dušemi, které nenásilně a rychle odvedu nejen z Vaší aury, ale také z domů, bytů či jiných prostor.

Dalším velkým plusem SRT metody je její jemnost a nenásilnost. Prakticky v průběhu vteřin dokážu odstranit bloky z vědomí i z podvědomí, o kterých možná ani nevíte, a které mnohdy ovlivňují kvalitu Vašeho života.

Pro svou jemnost a nenáročnost je metoda SRT vhodná už pro nemluvňata. Zde je ale nutno připomenout, že při práci s dětmi je téměř vždy důležité pracovat i s rodičem/i.

Metoda SRT je nesmírně účinná při osobním rozvoji, a v průběhu sezení Vám pomohu uvolnit se, aby se ve Vás opět rozproudila radost ze života.

 

SRT-kyvadlo-tabulkyJak probíhá sezení SRT

Celá terapie SRT (Spiritual Response Therapy) probíhá vsedě, bez nutnosti jakékoli aktivity z Vaší strany. Jediné co potřebujete je jasný záměr, cíl a touha po změně.
Po klidném usazení a vysvětlení průběhu terapie začnu komunikovat s Vaším „Vyšším Já“, které reaguje ideo-motorickou odpovědí skrze kyvadlo a komplexní systém 40 tabulek. Tím pečlivě prozkoumám Vaši podvědomou mysl a duševní záznamy, a odhalím skryté bloky, entity a přivtělené duše.
V průběhu sezení můžete pociťovat mrazení na těle či rozlévající se teplo. Tyto pocity ale trvají jenom krátký okamžik. Poté, prakticky okamžitě, ucítíte velkou úlevu.
Již v průběhu jediného SRT sezení mohu odstranit obrovské množství Vašich bloků a potíží. Odstraněnými bloky a emocemi si již nebudete muset opětovně procházet.

500 Kč / osobní nebo skype (za každou započatou hodinu)objednat SRT

 


 

reiki

REIKI

Reiki je léčitelská metoda, která vychází z východních filozofií. Je stará několik tisíc let, někteří věří, že touto energií uzdravovali Budha i Ježíš.

Reiki léčí tím, že protéká skrze zasáhnuté části energetického pole a nabíjí je pozitivní energií. Zvyšuje vibrační úroveň energetického pole v těle a okolo těla i v oblastech kde jsou zaseknuté negativní myšlenky a pocity. Ty se uvolní, rozpadnou a vypudí z energetického pole. Tímto způsobem reiki čistí a zprůchodňuje energetické kanály a umožňuje, aby naše životní síla plynule protékala.

Nyní máte možnost přijít na Reiki terapii v Praze.

objednat REIKI

 

 

reiki-mikao-usuiHistorie Reiki

Za zakladatele Reiki je považován dr. Mikao Ushui z Japonska který znovuobjevil tuto metodu koncem 19 století. Ushui vyučoval na křesťanské univerzitě Došiša v Kjóto, a také tuto univerzitu vedl.

Tajemství Reiki odhalil v knihovně zenového kláštera, kde našel svitky rukopisů žáka Gautama Budhy. Ty mu poodhalili postup, ne však metody zasvěceni. Vydal se proto do hor, kde 21 dnů držel půst a meditoval. V poslední den ho prostoupilo jasné světlo a spatřil symboly, s nimiž se setkal při studiu sanskrtových textů. Tyto symboly v něm odemkly přístup k univerzální energii.

Ushui pak léčil žebráky na ostrově Kjóto, a pomáhal jim zařadit se do normálního života. Naučil se, že nestačí léčit jenom tělo, ale je potřeba zapojit i duši.

 

reiki auraJaká je filozofie Reiki

Žijeme, protože skrze nás protéká životní síla. Životní síla teče fyzickým tělem skrze kanály zvané čakry, meridiány a nádí. Protéká i okolo nás energetickým polem zvaným aura.

Životní síla vyživuje orgány a buňky těla a podporuje jejich životně důležité funkce. Pokud se tok životní energie přeruší, způsobí to omezení funkce jednoho anebo více orgánů a jiných částí fyzického těla.

Životní síla reaguje na naše myšlenky a pocity. Její tok se přerušuje, když vědomě nebo nevědomě akceptujeme negativní myšlenky a pocity o sobě samých. Tyto pocity a myšlenky se zaseknou v našem energetickém poli a způsobí přerušení toku životní síly. To snižuje funkci orgánů a buněk.

Jak Vám Reiki pomůže

Reiki léčí tím, že protéká skrze zasáhnuté části energetického pole a nabíjí je pozitivní energií. Zvyšuje vibrační úroveň energetického pole v těle, okolo těla a také v oblastech, kde jsou zaseknuté negativní myšlenky a pocity. Ty se uvolní, rozpadnou a vypudí z energetického pole. Tímto způsobem Reiki čistí a zprůchodňuje energetické kanály a umožňuje, aby naše životní síla plynule protékala.

reiki therapy

Jak léčba Reiki probíhá

Sedíte oblečení a relaxujete. Ošetření probíhá ve velmi klidné atmosféře, kdy přikládám postupně své ruce přes oblečení na různé části těla (často pracuji spíše pár centimetrů od těla - v auře). Nikdy nepoužívám tlak, proto je toto ošetření vhodné pro všechny věkové kategorie. V průběhu terapie můžete pociťovat teplo vycházející z mých rukou nebo také brnění či chvění. Pocity jsou velmi individuální, ale pokaždé prožijete uvolňující zážitek.

500 Kč / sezení (za každou započatou hodinu)objednat REIKI

 


 

andelska terapie

Andělská terapie

Andělské karty pomáhají komunikovat s anděly a získat od nich rady a odpovědi na otázky týkající se milostného života, zaměstnání, zdraví a rodiny, ale i osobního a duchovního růstu.

Andělská terapie je velmi účinným a bezpečným způsobem, jak se uzdravit ze strachu nebo jiných citových bloků. Pomůže vám přijímat andělské vedení, naplňovat vaše životní poslání a vyléčit Vaše tělo i život.

Strážní andělé a archandělé, kteří Vás obklopují, se řídí univerzálním zákonem svobodné vůle, což znamená, že Vám bez Vašeho svolení nemohou zasahovat do života.

Ráda Vám pomohu požádat své anděly o pomoc.

objednat AT

 

 

Kdo jsou andělé

Andělé jsou bytosti, které byly stvořeny vším pronikající inteligentní vesmírnou sílou, aby pomáhaly lidem.

Slovo anděl (v latině: angelus, v angličtině: angel) je původně slovní spojení z Atlantidy: „Ang" - život (egyptský symbol Ankh - klíč k životu - pochází ze stejného kořene), „El" - Světlo Boží. Ve volném překladu jde tedy o „živé světlo Boží", „životodárné světlo Boží" anebo "posel boží".

andel

Co říká o andělech historie

Zmínky o andělech jsou velmi staré. Anděl jako vyslanec vystupuje u Xenofonta nebo v Homerově eposu Illias. Andělé jsou posly, strážci, vykonavatelé božích i pozemských zákonů, ochránci nebo těmi, kdo pohybem hvězd ovlivňují roční doby i lidské osudy. Zjevují se většinou v duchovní podobě ve snech, popřípadě získávají éterickou podobu lidského těla. Podle staré židovské tradice stvořil Bůh anděly a dal jim božskou intelingenci, svobodnou vůli a nesmrtelnost. 

Dalším zdrojem je essennská nauka o andělech. Před dvěma tisíci lety žila na břehu Mrtvého moře komunita židovských Esejců. Esejci byli zkušení léčitelé a praktikovali angeologii. Věřili, že pro dosažení vnitřní vyspělosti a vnitřního míru je třeba se fyzicky i duševně zharmonizovat. Způsobem, jak to dokázat, byla pro ně každodenní komunikace s anděly. Předpokládá se, že Esejci napsali většinu tzv. „Svitků od Mrtvého moře". Některé zdroje uvádějí, že i Ježíš Kristus byl Esejec.

 

andelske karty

Jak Vám andělé pomáhají

Právě teď máte u sebe své strážné anděly. Tito andělé jsou čisté bytosti božského světla, jsou dary od Boha, zcela důvěryhodné a toužící Vám pomoci v každé oblasti Vašeho života.

Pokud si nejste jisti tím, oč anděly žádat anebo jak je požádat, díky andělským vykládacím kartám Vám s tím ráda pomohu.

500 Kč / osobní nebo skype (za každou započatou hodinu)objednat AT

 

  • Kdykoli se pustíme do něčeho nového a neznámého s dětskou důvěrou, nevinní, otevření a zranitelní, mohou se i ty nejmenší věci v životě stát tím největším dobrodružstvím.

Kontakty a objednávka